_..:: GencTurK Kardeş Siteleri FoRuMu ::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GencTurKGencTurK  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Tanışalım Kaynaşalım

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Tanışalım Kaynaşalım Empty
MesajKonu: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 5:15 pm

arkadaşlar hepimiz gencturk kardeş siteleri altına birleştiğimiz için birbirimizi tanıyalım diye düşündüm...ben rapper atom bana ulaşabilmeniz için crayz.1038@hotmail.com ulaşabilirsiniz.Azbuz da birbimize destekçi olarak ezilmeyiz atom dedimi bir gencturk düşünecekler yada sizlerin arkasında bizler örn: chatfan dedimi arkasında bir genctürk kardeşliği görünecek böylece zirvede hep biz ve genctürk kardeşlik olacaktır eğer sizde bu kampanyamıza katılmak istiyorsanız burada msn kardeşliği oluşturalım ve herkesh birbirinin msn sini eklesin lütfen boşgeçmeyelim_!!!

GENCTURK KARDEŞLİĞİ
GencTurK
Mareşal
Mareşal
GencTurK

Erkek
Hobileri : Web DizayN

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 5:47 pm

aToMuNMeKaNi demiş ki:
arkadaşlar hepimiz gencturk kardeş siteleri altına birleştiğimiz için birbirimizi tanıyalım diye düşündüm...ben rapper atom bana ulaşabilmeniz için crayz.1038@hotmail.com ulaşabilirsiniz.Azbuz da birbimize destekçi olarak ezilmeyiz atom dedimi bir gencturk düşünecekler yada sizlerin arkasında bizler örn: chatfan dedimi arkasında bir genctürk kardeşliği görünecek böylece zirvede hep biz ve genctürk kardeşlik olacaktır eğer sizde bu kampanyamıza katılmak istiyorsanız burada msn kardeşliği oluşturalım ve herkesh birbirinin msn sini eklesin lütfen boşgeçmeyelim_!!!

GENCTURK KARDEŞLİĞİ

Hepimiz GencTurK'üz Ne mutlu Türküm Diyene...
http://gencturk.eu.tc
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 6:08 pm

evet abi hepimiz kardeşiz hepimiz gençtürküz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 6:09 pm

eğer bütün herkesh bu kampanyaya katılırsa azbuz denildimi genctürk kardeşliği gelir herkezin aklına
dj_morfeux
Orgeneral
Orgeneral

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 7:06 pm

artık gelecek aslında free denildimi ilk akla bizim gelmemiz lazım nede olsa free forum ustasıyız

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 7:11 pm

artık genctürk dedilermi herkesn ağzı açık kalmalı genctürk çok büyük ama çok büyük olmalı forum sitesinde süper gidiyoruz birde reklamları yaydıkmı etrafa önümüzü tutana aşk olsun
dj_morfeux
Orgeneral
Orgeneral

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 7:23 pm

ver gazı kimse tutamaz bizi ama bannerları yaymak lazım
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 7:29 pm

Mad ver coskuyu ama su bannerleri çabuk yapman lazım hemen duyulmamız lasım duyuldukmu kimse bizi tutamaz GENCTÜRK EKİBİ:d:d
dj_morfeux
Orgeneral
Orgeneral

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:02 pm

Very Happy yanlız farao yha bi banner yapacamda flash bozuk
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 8:31 pm

Very Happy:Dolsun pasam genctürk web dizayn ne güne duruyor:D:D
mmn
Yüzbaşı
Yüzbaşı
mmn

Erkek
Mesleği : öğrenci

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 2:38 pm

Selamun Aleyküm GencTurk aiLesi Smile
http://www.telekus.azbuz.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tanışalım Kaynaşalım   Tanışalım Kaynaşalım Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 7:17 pm

ALEYKÜM SELAM:d:d

Tanışalım Kaynaşalım
1 sayfadaki 1 sayfası